FRANCHISING EXPO UZBEKİSTAN

Özbekistan’da yılın en büyük etkinliği olan FRANCHISING EXPO 2023, 16-17 Ekim 2023 tarihlerinde HYATT Regency Taşkent’te düzenlenecektir.
            Restoran İşletmeciliği, Gıda Perakendesi, Moda Perakendesi, Üretim, Eğitim, Güzellik ve Sağlık, Gayrimenkul ve Geliştirme sektörlerinde 10 ülkeden 100’den fazla aktif Franchise ile uzmanlar eşliğinde tanışarak potansiyel ortaklarla Franchise’ınızı anlatabilecek, dünya markalarının deneyimiyle tanışabilecek, Franchising konusundaki güncel trendleri öğrenebilecek, ağınızı geliştirmek için potansiyel ortaklarla kişisel iletişim kurarak pazarlık ve anlaşmalar yapabileceksiniz.
            Geçen yıl, 4 Ekim 2022 tarihinde düzenlenen Fuara 8 ülkeden 49 büyük marka katılmış ve Fuarı 2000 kişi ziyaret etmiştir.
            Bu yıl düzenlenecek olan etkinliğe ABD, AB, Çin, Rusya, Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan ve diğer birçok ülkeden markaların katılımıyla yaklaşık 5000 kişinin de Fuarı ziyaret etmesi beklenmektedir.
            Türkiye’den söz konusu Fuara katılımcıların bildirilmesi konusunda Şirketimiz Organizasyon komitesince tek yetkili partner olarak belirlenmiştir.
            Fuar ile ilgili tüm sorularınız için irtibat kuracağınız kişi ve iletişim bilgileri aşağıda gösterilmiş olup, katılımcıların 06 Ekim 2023 tarihi akşamına kadar Ön Başvuru Formlarını şirketimizin info@mydanismanlik.com  adresine mail olarak bildirmeleri veya "Sanal Form" 'u doldurmaları hususunu bilgi ve değerlendirmelerinize sunarız.

 
UMY Danışmanlık İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.
 
İRTİBAT:
Muharrem YILDIRIM
 
Tel:     +90 538 0539900
E-mail: info@mydanismanlik.com / muharrem@mydanismanlik.com
Adres: Turan Güneş Bul. İlkbahar Mah. 591. Sok. No: 1/2 Çankaya - Ankara
 
İbrahim Atakan BAL
 
Tel:     +90 539 8408875
E-mail: info@mydanismanlik.com / atakan@mydanismanlik.com
Adres: Turan Güneş Bul. İlkbahar Mah. 591. Sok. No: 1/2 Çankaya - Ankara

NOT:
Şirketimiz yurtdışı fuar katılım desteği alınması konusunda ayrıca Danışmanlık Hizmeti vermektedir.
Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü, mal ticaretine ilişkin uluslararası fuarlara firmaların katılımları ve organizatörlerin tanıtım harcamaları, “Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine İlişkin 2017/4 sayılı Karar” kapsamında desteklenmektedir. Bu çerçevede, Bakanlıkça belirlenip ilan edilen sektörel nitelikteki uluslararası fuarlara firmaların bireysel katılımı, bunun yanı sıra, yetkilendirilen organizatörlerce düzenlenen fuarlara milli katılım ve sektöründe önde gelen prestijli fuarlara katılımı belirli kalemlerde ve değişen tutarlarda max. %60’a kadar desteklenmektedir.
Diğer taraftan Ticaret Bakanlığı, ihracatını artırmak için yurt dışına iş seyahatleri yapmak isteyene firmaların ulaşım, konaklama, araç kiralama masraflarını da karşılamaktadır. 
Yapılacak yurt dışı iş seyahatlerinde yapılan harcamaların %50’si Bakanlık tarafından desteklenmektedir.
 
İletişim Bilgileri:
 
Ateş Tuncay Danışmanlık
 
Tel. :   0 532 568 77 72
0 539 608 50 41
0 312 495 54 34
 
Adres: Oğuzlar Mah. 1387 Cad. No: 24/1 Balgat-Ankara


Resimler

Hızlı İletişim Formu

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bize geri bildirimde bulunabilirsiniz.

İşinin Uzmanı Ekibimizden Canlı Destek Almak İster misiniz?